• 02633322850
  • 09367007780

افزایش لایک اینستاگرام

  • ۱۱۴
افزایش لایک اینستاگرام

به تازگی اینستاگرام اقدام به پنهان کردن لایک ها کرده است ، با این وجود هنوز هم تعداد لایک ها حائز اهمیت است؟
بله قطعا از اهمیت زیادی برخوردار است ؛ خودتان تصور کنید یک پست را می بینید وقتی ک تعداد لایک های آن کم باشد احساس می کنید آن پست یک چیزی کم دارد و اما با تعداد لایک های بالا حس خوبی از آن پست دریافت می کنید ، علاوه بر آن چه بتوانید لایک‌های اینستاگرام را ببینید، چه نبینید، الگوریتم اینستاگرام مثل قبل کار می‌کند.

در این مقاله می خواهیم راه هایی را برای افزایش لایک ارائه دهیم.

1. مخاطبان خود را بشناسید.
برای اینکه بدانید مخاطبان چه چیز هایی را دوست دارند باید آنها را به خوبی بشناسید.
با شناخت مخاطب محتوا دلخواه او را به اشتراک می گذارید و با این کار مخاطبان را جذب محتوا خود می کنید.

2. تولید محتوا را جذاب کنید.
شما باید از عکس ها و فیلم های بسیار جذاب برای اشتراک گذاری پست خود استفاده کنید که مخاطبان را با اولین نگاه جذب کنید و لایک را از آن ها بگیرید.

3. خوب کپشن بنویسید.
کپشن نویسی ارتباط خود با مخاطب است پس سعی کنید این ارتباط را راحت تر کنید ، یعنی کمتر از کلمات سخت استفاده کنید.

4. هشتگ گذاری کنید.
از هشتگ همیشه در پست و استوری خود استفاده کنید اما هشتگ های مرتبط و اصولی که مخاطب از بی نظمی هشتگ های شما سردرگم نشود.

5. به طور پیوسته پست بگذارید.
شما باید یک تایمی را به پست گذاری اختصاص دهید ؛ برای مثال هر روز یک پست یا دو روز یک بار یک پست را منتشر کنید اما کمتر نشود.

6. ساعت مناسب برای پست گذاری انتخاب کنید.
شما وقتی مخاطبان خود را بشناسید متوجه می شوید که در چه ساعتی بازخورد بیشتری از آن ها دریافت می کنید و در آن ساعت پست خود را منتشر کنید و بیشترین بازخورد را دریافت کنید.

7. پشت صحنه را با کاربران خود به اشتراک بگذارید.
شما با انتشار پشت صحنه رابطه صمیمانه ای با مخاطبان خود برقرار می کنید و همه آدم ها از رابطه صمیمانه حس خوبی دریافت می کنند و ناخودآگاه جذب شما می شوند.

8. مسابقه لایک کنید و برنده شوید راه بندازید.
همه کاربران به مسابقه ها علاقه دارند و حس رقابت در آن ها می جوشد ، برنامه ریزی دقیق و تایم زیاد می خواهد اما مسابقه ساده لایک کنید و برنده شوید یکی از راحت ترین مسابقه ها است که مخاطبان زیادی را جذب می کند.

9. نظرسنجی کنید.
شما با مطرح کردن یک سوال در کپشن حس کنجکاوی مخاطبان خود را افزایش می دهید و مخاطبان تایم بیشتری را برای آنالیز و حتی شرکت در نظرسنجی شما می گذارند و ناخودآگاه انگشت خود را بر روی قلب خالی می گذارند و آن را قرمز می کنند.

10. لایک بخرید.
خرید لایک اصولی نه تنها برای پیج شما بد نیست بلکه باعث پمپاژ خون در پست شما می شود ؛
اگر یک پیج کاری تازه تاسیس شده دارید با خرید فالوور و لایک می توانید به راحتی موتور پیج را روشن کرده و آن را با سرعت بیشتری به حرکت دربیاورید. یعنی شما راه چند ماهه را می توانید چند روزه تمام کنید ، اما به شرط آنکه از اصول و قوانین اینستاگرام پیروی کنید ، از راه ارتباط با مشاوران تخصصی پنل نیترو با سه سال سابقه در فروش لایک و فالوور و... می توانید بدون هیچ نقصی پیج کاری خود را هم جذاب کنید هم به بهترین نحو پیشرفته کنید.